תסמיני התקף פניקה

כיצד התקף פניקה מרגיש?

התקף חרדה היא התפרצות פתאומית של כל הכריז הביא כתופעה פיזיולוגית של אחד ממספר הגורמים מתוך סדרה של התופעות הבאות, אך מוצג עם סימפטומים פיזיים וקוגניטיבית. לפי שתפ]נה אל פסיכיאטר אנחנו יחכולים להסביר לך מה עובר עליך. מה עבר עליך.

התחושה הכללית של החוויה האנושית של אובדן תחושה של שליטה. התקפות אלה לרוב בטווח של 30 דקות, אבל יכולות להיות הרבה יותר קצרות. אנשים רבים מעידים על מגוון של תסמינים, אבל זה אפשרי לקבל התקף סימפטום מוגבל עם פחות מ -4 מתסמינים אלה.

כדי להבין את הסימפטומים לך שזו דרך אחת שהגוף מנסה להגן על עצמו כאשר התעמת עם טיימר להבין. בעיטות התגובה הילחם או ברח ושיטפונות הגוף עם אדרנלין. זה יהיה כדי להכין את הגוף לפעילות גופנית. מה המשמעות של זה הוא להגדיל את קצב הלב. כדי לשנות דפוסי נשימה. שינוי בערכי הגזים בדם רמת סוכר בדם ניתן להסיק מהמוח לשרירים הגדולים.

הופעת התסמינים הרגיל הוא קוצר נשימה, דפיקות לב וכאבים בחזה. זה יכול לעתים קרובות להוביל את האדם להאמין שהם מבקשים מהתקף לב ולפנות לייעוץ רפואי. הסיבה לכך יכולה להיות אחד משני תנאים. היפרוונטילציה, שבו האדם נושם נשימות מהירות או מאומצים מדי, שבו האדם חווה קשיי נשימה ולא יכול להסדיר את נשימתי. שניהם יכולים להיות הביאו תחת שליטה עם תרגילי נשימה והרגעה. להיפר-ונטילציה משמשת שקית נייר חומה לעתים קרובות, אבל יש כמה מתרגלים שמאמינים שזה יוביל לרמה מסוכנת נמוכה של חמצן, כך זה צריך להיות מתורגל היטב. מוצע כי יש יושג בצורה יעילה יותר דרך הנשימה על ידי הסובל להיות מודע לכולל נשימות, במיוחד בנשיפה. שני תנאים אלה יובילו לשינוי בתכולת החמצן בדם וחלק מהתסמינים האחרים.

הידוק קשיי הגרון ונשימה עשוי להיות מנוסה.

חם והבזקים קרים, ותחושת צריבה בדרך כלל סביב הפנים והצוואר. יחד עם ההבזקים היא זעה מרובה וידיים דביקות. צמרמורות יכולים גם עדים על ידי הזעה המוגברת, תוצאות אובדן חום נגרמות. זה נגרמים בעיקר על ידי רמת דם שבע.

הסחרחורת היא נפוצה, וזה חשוב כדי לקבל את האדם לשכב כך שאף פציעה הם צריכים להתעורר קלושים.

בחילות וכאבי בטן הם לעתים קרובות בהווה. ושלשולים ובמקרים מסוימים חמור ופתאומי.

כאב הראש יכול להיות נוכח, וזה מצויינים על ידי השינויים באיזון הכימי במוח, רמות סוכר בדם והגז, כמו גם שינויי מתח בשרירים שנגרמו.

הברקה החזון וראיית מנהרה, דומה שראה במיגרנה זמינה גם כן.

תסמינים אלה הם מאוד אינטנסיביים ולתת לאדם עם תחושה מדהימה שהם מתים. חשוב מאוד להרגיע את האדם ולעזור להם לשלוט בסימפטומים. בחלק מהמקרים, אנשים יכולים לצפות התקפה. זה עשוי להיות בשליטה של ​​סימפטומים לפני שהם יהיו מועילים.

 

Category: התקף פאניקה

תגיות: ,

- אפריל 3, 2015