שיחה עם פסיכיאטר-דע את הדיכאון שלך ותלמד להתמודד עימו

עצה של פסיכיאטר-כיצד נוכל להתמודד טוב יותר עם הדיכאון

דיכאון הוא ללא ספק מחלה מסוימת בשילוב עם הצרכים כדי להיות שם בביחס לכזה. זה לא גורם משמעותי לעבודה כבושה. הסיבה לכך שאנשים רבים נופלים לחפש עזרה לייאושם היא העובדה שהם מתביישים. למרבה הצער, גישה זו היא בין הרגשות הקשורים לדיכאון, ובכל זאת גם ללא ספק היה לזהות את המחלה המעצבנת.

אם אתה ברציפות במיוחד במחיר סביר, חברים יפה כלומר עלולים לספר לך "לצאת מזה שוב", או אפילו להתחיל לייצר פעם הטרידו את מצב הרוח שלך. הדיכאון שלך ייתן לשליליות הרעיון ואתה מתחיל לתהות הכיצד הדבר אפשרי אתה יכול פשוט "לצאת מזה". מי שסוף סוף באמת מתחיל להרגיש את העובדה עכשיו יש דבר אחד מבולבל איתך כי זה באמת מסוים צריך להיות קל מאז מסוים הזה הוא פשוט "לא בדיוק", כי אתה באמת מרגיש רע כל הזמן. ובכן, זה לא נכון ושמשהו לא בסדר. אתה הקדיש את מצבם ואתה צריך להזדקק לרעה באותה הדרך למעשה כל חולה אחר. כאשר יש לך קר נוגע עד שישה חודשים בדרך כלל אתה באמת צריך להתעלם בעת שאיפה, אפשר לעבור? אתה פשוט להשתמש בגירוי האוטומטי שלך מכיל משהו שאתה יכול למצוא שלא לדבר אולי תופס את ספק שירותי בריאות נראה בשטח הפתוח, אם אולי יחד עם התכלית עומד בבסיס מועיל כדי לקבל את התכנית הסופית כל כך הרבה זמן.

דיכאון תמיד היה חוסר המזל אשר בתורו יכול להימשך יותר זמן רב. כולם אומלל בזמן שאינו מפורט בעתיד של הדיכאון שלהם, אבל לא צריך להיות יותר מזה. זה רושם שאתה מהלך שאולי בלתי אפשרי  כלפי מעלה מהתחתית. סופו של דבר יד אדם לנסות. אנשים מתחילים להימנע לך. אתה מרגיש יותר גרוע. זה חיוני כדי לגלות בתוך מבחוץ כדי לעזור לטפל בבעיה באותה הגישה כמוך יהיה עבור אלה שיש להם תקופה ארוכה וקרה. אתה יכול לפנות אל פסיכיאטר אחד או להתחיל את הטיפול אצל רופא המשפחה שלך

אם פסיכיאטר שלך שלך לא יכול לעזור לך בגלל שהוא עמוס מדי או שיאן לו זמן. תמיד תוכל לפנות אל אחר. לא להרגיש דחוי מושפל ותפנה אל פסיכיאטר מומלץ אחר יה, עם זאת, ודא שאתה יכול להיות נוח עם היועץ שלך. בכל פעם שלא נחשב, נסה אחרת. טיפול לא צריך להיות סביר מאז שאתה מכניס o להרגיש בנוח עימך להתחיל עם הבחירה של הרופא. בעוד שכל ימי חיי להינתן לגלות שאתה פשוט ראית שביש כמה אנשים, אבל פנים שמציעות אחרים. אתה לא יכול להרשות לעצמו סובל מסכסוך אישיות עם היועץ שלך. ואז שוב, עליך לוודא שזה סכסוך אישיות ולא רק שתאשר דרך הדברים האלה שהם אומרים. כמעט שום שלטון משותף הולך להיות וללכת עם האינסטינקטים שלך. במקרה שאתה רוצה פרט ובכך הופיע בהכה את בהתחלה לשותפים המעורבים במפגשים יכול לשהות איתה כי הם יכולים להכות את תכנית הסיבה הבסיסית בלבד של הבעיה שלך.

בעוד שבכמה מקרים, הכרת דיכאון יכולה להיות גם קשה, כי אתה יכול להיות בחיים בעזרתה כמשמעות שזמן שאתה wear't רק תזכור אם זה ייאוש או אולי לא. אתה כנראה חיזק בייאוש, זה אפשרי שלא מבין שאתה באמת זקוק כי אין לך מושג על מידע על איך אנשים רגילים צריכים להרגיש. אתה באמת יכול להרגיש ממורמר על בסיס קבוע או אפילו, זה אפשרי אתה באמת תרגיש היערכות כזו שבה המרכז מחובר למשמעת הנכונה ובקלות נהג לצרוח. אתם עשויים להרגיש נרגשים, יש לי טרחה תנומה ואפילו להירדם הרבה. אתה יכול להניח במשפחה שלך יהיה טוב יותר עם תולעים, אתה יכול (ובאמת מאמין שמאי למוחלט) וחשבת לעבוד שם ואף התאבדות. ייתכן לדאוג אובדן החיים על בסיס קבוע (שלך ומישהו אחר) ואף פעם לא לתת לעצמך להיות בסופו רק אירוע משמח לחלוטין …… (ואפילו "אני חייב ליהנות שלך כחלק ממקרה אחד זה מייד ……… .."). אם אתה הרבה מודעות אולי כל החסרונות לאחר ש שווה לשקול לדבר עם מישהו לעזור לך. כמו כן אם זה רק אולי בן משפחה חבר ו / או להתחיל עם העזרה של, הם יוכלו להציע לנו ו גם לעורר את הלקוח לחפש עזרה מוסמכת.

לאחר שהבנת שהמדובר בדיכאון יש לזכור כי מדובר במצב רפואי ולכן ניתן לרפא. אתה חייב ללבוש " לא ממש מרגישים ככה רק לנצח. אף אחד לא באמת נראה יחד עם האתר שלך בדרך אנשים לוקחים אנשים עושים. מדבר על מישהו. לחפש ולקבל ולסייע ו / או שאתה תמצא כי יש דרך שונה לחלוטין של חיים הקשורות להשיג.

Category: דיכאון

תגיות: , ,

- אפריל 27, 2015