שאלה בפסיכיאטריה- הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה: שתי המחלות זהות?

במשך שנים, פסיכיאטרים ורופאים אמרו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי הפרעות נפשיות שונות מאוד. רעיון זה בא מונה על ידי פסיכיאטר גרמני מפורסם בעולם אמיל קרפלין. אריק קרפלין שהפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי הפרעות נפשיות שונות מאוד. עד כה, ההפרדה של הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה עדיין מתורגלת על ידי פסיכיאטרים.

עם זאת, עליך לשקול כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה היא קשה מאוד להבחין אחד מהשני. לשניהם יש את אותם סימפטומים ופסיכיאטרים לעתים קרובות עושה טעויות באבחנה של חולים עם מחלה.

כיום, יש כמה שיטות שפותחו לעשות הבחנה ברורה בין שתי המחלות. פסיכיאטרים וחוקרי המוח בעולם מצאו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה יש סימנים משמעותיים וסימפטומים שהם תומכים האבחנה שלהם.

הדבר הראשון שאתה צריך לזכור הוא שחולים עם הפרעה דו-קוטבית יכולים סכיזופרן הזיות ומחשבות שווא. , הפרעה דו קוטבית, לעומת זאת, היא צורה כרונית של המחלה. עם זאת, זה עדיין קשה מאוד להבחין שתי הדדי מחלות.

הפרעה של סכיזופרניה נמצא כי הוא כולל גם סימנים ותסמינים של הפרעה דו-קוטבית, דיכאון מג'ורי ואפיזודה מאניה בזמנים. כפי שניתן לראות, הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה היא קשה מאוד להבחין אחד מהשני. למעשה, היו כמה מקרים שבהם פסיכיאטרים ומומחים עשו טעות באבחנה של חולים. ישנם מקרים מסוימים בהם המחלה סכיזופרניה חמורה אותם הסימנים ותסמינים של הפרעה דו-קוטבית, ואפילו באותו התדר של אפיזודה מאונייה ודיכאון.

מחקרים אחרים והמחקר הראה כי סכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית שמוצגת היא סוג של מחלה גנטית. במילים אחרות, ללמוד על הגנטיקה של האדם יכול למצוא הבחנה ברורה בין שתי מחלות פסיכיאטרית וחוקרים המוח. היום, עכשיו יש לטיפול במחלות שניתן לעזור ביעילות בטיפול בסכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית. הטיפול בשתי ההפרעות עשוי להיות בצורה של פסיכותרפיה, והוא בדרך כלל בשילוב עם תרופות המשנות את הביוכימיה של המוח.

התרופות יכול בשילוב עם הפעלות פסיכותרפיה לייצוב תפקוד המוח ולהפחית את ההשפעה של הסימנים ותסמינים של החיים שלך. חשוב לזכור כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה לעתים קרובות אבחנה. זה גם אומר שהמטופל לפתח את התרופה הלא נכונה למחלה שלהם. אתה צריך לזכור שיש תרופות שונות לטיפול בהפרעה דו-קוטבית וסכיזופרניה. ניתנו />
כיום, אחת התרופות הפופולריות ביותר לסכיזופרניה אומר Clorazil. תרופה זו היא במיוחד עבור אנשים עם סכיזופרניה, ומאפשרים להם לשלוט בתפקודי המוח שלהם המפותחים. מצד השני, אנשים עם הפרעה דו קוטבית בדרך כלל שנקבעו עם ליתיום תרופה בשם. ליתיום הוא תרופה יעילה מאוד למניעת אפיזודה מאונייה יכולה להתרבות. למחלה דו קוטבית רכיבה מהירה בסמים בדרך כלל שנקבעו על ידי מומחים שנקראו החומצה ולפרואית. זה גם תרופה מצוינת לרכיבה על אופניים רגילים הפרעה דו-קוטבית.

זה הוא לעתים קרובות קשה מאוד להבחין הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה. מסיבה זו חשובה מאוד שאתה רואה רופא, פסיכיאטר או רופא מומחה, בעל שם בתחום של מחלות נפש הוא להיבחר. על ידי בחירת הרופא הנכון, אתה יכול להיות בטוח שאתה יכול להיות מטופלים עם טיפול נכון ותרופות עם המחלה שלך. זה מאוד חשוב כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה אמורות לזהות מוקדם ככל האפשר יעיל לטיפול.

אתה צריך לזכור שגם מחלת הנפש יכולה לשתק אותך ולגרום לך חבר יצרני בחברה. יציאה לפתח מחלת נפש ללא טיפול, זה אהיה יותר גרוע לאורך זמן ויכול להשפיע על אורח החיים שלך באופן משמעותי.

אז אם אחד מבני משפחה מראה הסימנים הראשונים של תסמינים מאניה או דיכאון או שאתה, עליך לפנות מייד לרופא שלך. תוכל להפנות אותך למומחה בעל שם במחלות של המוח. מומחים יוכלו לקבוע אם זה הוא או סכיזופרניה או הפרעה דו-קוטבית ולנהל את הטיפול המתאים למחלה

Category: פסיכיאטר

תגיות: , , , ,

- אפריל 21, 2015