פסיכולוג שיכול לעזור לילד שלך

החיים המודרניים מכתיבים לנו את הקצב

בערים גדולות, שבו החיים הוא ניטור די מהר ואנשים מיידיים בערים אלו הם מכור לעבודה מיסודו. אין לך זמן לכל זה הוא קיבל את העבודה, עבודה מקצועית. האנשים בערים אלה עוסקים באובססיביות בעבודה שם, היא לא יכולה לסבול מלבד תשוקה שלעבודה. הצורך הבסיסי הוא השם, התהילה וכסף. יש לך רק אחד מטרה היא לקבל את השם ואת הכסף. המנטרה הזאת היא החיים מנומסים עם יוקרה.

העולם המודרני מציב להורים אתגרים רבים וחדשים מדי יום. מצד אחד אנו נעים לעבר הקדמה ולא פחות מזה אנחנו מביטים לאחור בערגה, לתקופות שאנו רואים שבעבר היו פשוטות יותר. האם החיפוש אחר פסיכיאטר מומחה לטיפול בילדים יהיה יותר פשוט מבעבר? והאם הטיפול הנוכחי בעולם המודרני הולך לסבך לנו את הטיפול בילדים. אולי עדיף פשוט לעזוב הכל ו…לחזור לעידן אחר שאז הכל נראה שהיה פשוט יותר.

לא מקיימים לך במשך שעות ארוכות לעבוד כדי למלא את הקצוות של מזון, ביגוד ומחסה; הם עובדים שעות ארוכות של שעות נוספות, כך שזה נותן תחושה של יוקרה חיים יכול להיות. בכזה שם משפחה כפייתית וכסף, זה די נכון שהם אוהבים גם הילד צריך להיות מיושר על העבודה והקריירה שם. רכבת רק הורים בגיל קטין להתחיל להפעיל לחץ על הילדים יש קריירה ולהגדיר החלטת עתיד שם.

הם תמיד מאוד תחרותיים בהורים של העולם של היום, הם רק רוצים ילד עם תחרות או אחרת, כך הם אומרים בגאווה, תחרות בחברה. תחרות זו כל כך הרבה n בין ההורים הוגדלה סמל סטטוס. כן, אם הילדים שלך להילחם נגד כל צורה של תחרות, זה סמל סטטוס בחברה להורים. כל ההורים מצפים כעת שהילד להתחרות בדרך זו או סוג אחר של תחרות, כך הורים להוכיח שהם נתנו לילדי חינוך טוב.

יש לחץ שנוצר על המוח של הילד; להיות הרבה עבודה לוחץ עליהם. הורים מתחילים הרבה ציפייה יש ילדים ושאת התוצאות של הציפיות ביצירת רכבת, לחץ ומתח בילדים בראש. חלק מהילדים לעבוד כל כך הרבה על זה שהם לומד לשלול חוגים אחרים, ואין להם כל סוג של חיים חברתיים, אז יש לא מתאים מבחינה פיזית ונפשי.

בינתיים, חלק מהילדים מתחילים לפוג למחקר. כל סוגי רכבת, לחץ ומתח; תוצאות בדיכאון לילד. הילד אינו מסוגל לקחת את כל הלחץ הזה; זה משפיע עליהם / כללי בריאותו ובריאות נפש. כאן הוא הצורך במומחה שיכול לעזור לילד שלך כפסיכולוג דלהי. יש פסיכולוג ילדים בדלהי, לייעץ הילד שלך להפחית את הלחץ ודיכאון הם. פסיכולוגים בדלהי ומומחיות מיוחדת באבחון וטיפול בכל סוג של רכבת ולחץ.

Category: פסיכולוג

תגיות: , ,

- אוגוסט 29, 2016