סימני התקף פאניקה

האם אתה סובל מהתקפי חרדה תכופים? בעיות אלה הן תמיד חלק בלתי נפרד מהחיים של כולם. אנשים בדרך כלל סובלים מסוג זה של בעיה על ידי יותר מסיבה אחת. מתח, דיכאון, מתח וחרדה הם רק חלק מהסיבות.

אלה הם בדרך כלל נגרמים על ידי אורח חיים רעים, לוחות זמנים של עבודה עסוקה, חוסר שינה בריאה ובעיות רבות אחרות שנגרמו. אם לאחר מכן קודם כל, לסיבות שבגינו אתה מקבל הדגיש או מתוח פאניקה התקפה, לקחת מהחיים שלך

כדי שיעור behandeln.Der של אנשים שעולה בהתקפות אלה מהיום ליום. הגענו זמן שכולנו צריך להיות זהיר לגבי אלה אחרים זה יכול להרוס את חיינו. אנשים רבים אפילו לא מכירים אותה. עם התקפי הפאניקה

ישנם תסמיני התקף חרדה מסוימים שעשויות לעזור לך להבין שאתה עם ההתקפה. חלק מן התסמינים עשוי להיות דומה לבעיות אחרות, אבל אם אתה חווה כל התופעות הללו 3-4 אז אתה צריך להבין שזה. כדי לטפל בתסמינים של התקף חרדה

אם אינך מכיר את הסימפטומים, אז לשלוט התקפי חרדה יכולה להיות קשה מאוד. חלק מן התסמינים הנפוצים כוללים יובש בפה, זיעה בכפות ידיים, מתח בשרירי צוואר מתעוות על הגוף, נפיחות בבטן, וכן הלאה. סוג זה של תסמיני התקף פאניקה מנוסים רק לפני ההתקפה מתחילה.

אתה תהיה מופתע לדעת שחלק מההתקפות אפילו 8 השעות האחרונות שלו בשעות הראשונות של כבד. חלק מהסימפטומים של התקפי פאניקה אולי נראה כמו התקף הלב שלו.

זה מאוד חשוב לדעת איזה סוג של התקפה זה. כאשר התקפי פאניקה תוכל גם יש לי הרגשה, בחילה ואפילו בעיות שינה. אתה עלול להרגיש עייף ומתוסכל יקרה אחרי הסימפטומים. לכל תסמיני התקף הפאניקה האלה אתה חייב להתייעץ עם רופא טוב להיפטר.

הרופא יוכל להציע תרופות התקף חרדה הטובות ביותר. אם התופעות שלא יוכלו, אתה יכול גם ללכת לרופא. הוא יעזור לך לברר אם הם מוצאים את הסימפטומים של התקף חרדה או לא.

הוא יהיה לאבחן את הבעיה וגם את המתכון לפני. אתה צריך להבין שלא ניתן לטפל בו התקפות אלה כל סוג של מחלה נפשית או פיזית ו. אבל אתה צריך לתת לטיפול בשלב מסוים.

במקרים מסוימים, ניתן לראות את הטיפול לתוצאות זמן רב יותר. אתה לא לאבד תקווה ולהמשיך בטיפול. טיפול טבעי הוא הטיפול הטוב ביותר הוא בדרך כלל, אבל אם אתה מרגיש לא עובד, אז אתה יכול גם לנסות תרופות.

אבל אם אתה מחליט לקחת את התרופות, אז זה תמיד עדיף להתייעץ עם הרופא שלך. קיימות תרופות מסוימות שיכולה להיות תופעות לוואי. הרופא שלך הוא האדם המתאים ביותר כדי להבין את טבעו של הסמים שיהיו שימושי עבורכם.

 

Category: התקף חרדה, התקף פאניקה

תגיות: , , , , ,

- אפריל 8, 2015