למה לסבול מדיכאון לאחר לידה? – אומגה 3 שמנים מן הטבע

אין סיבה לסבול מדיכאון לאחר לידה

למה סובליםמדיכאון לאחר לידה?

תוספים תזונתיים כמו  אומגה 3 יכולים לעצור את התהליך מלהתהוות. רוב הנשים כאשר מצפות לתינוק מצפות שהתהליך יהיה מושלם. אבל המציאות היא לעתים קרובות שונה מאוד. כאשר יש לך תינוק תובעני, לעתים משכב לידה יכול להתגנב לך לפני שאתה מבין את זה.

כאשר יש לך את התינוק שלך, לפעמים השינוי ברמות הורמונים יכול לגרום לדיכאון שלאחר לידה. עכשיו אומגה 3 שמן דגים הוכח לעזור עם מצב זה. השמנים שכבר מזוקק מולקולרי כדי להסיר זיהומים כגון עופרת, כספית וPCBs. אתה צריך שמנים חופשיים רעילים אלה אם הינך בהריון או מניקה.

אתה כמובן יכול לאכול שתיים או יותר ארוחות דגים בשבוע, אבל עם הזיהום שנמצא באוקיינוסים שלנו, אנחנו כבר לא יכולים להרשות לעצמו לאכול כמה שיותר דגים. אנחנו צריכים לקחת את דגי תרופות כיתה שמן מטוהרים במקום. אנחנו חייבים לקחת שמן דגים מטוהר זה על בסיס יומי כדי להבטיח שאנחנו לא סובלים מדיכאון שלאחר לידה.

הם אומרים כי כעשרה אחוזים מאמהות החדשות סובלים מצורה כלשהי של דיכאון. אספקה ​​נאותה של חומצות שומן DHA ו- EPA נחוצות כדי להבטיח שאמהות חדשות יכולות לספק את כל צרכי DHA של התינוק. בריחת המתמדת בעתודות אמא יכולה להוביל למחסור DHA. זה יכול להוביל ללחץ דם הקשורים להריון ודיכאון לאחר לידה.

אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה דיכאון מחוץ לקחת שמן דגים רגילים 3 תוסף אומגה. לבקש ממישהו לטפל בילד, כך שאתה יכול לקבל קצת זמן בשבילי. לא להיתקע בבית. אתה לא אחראי לרמות ההורמונים שלך, לא מרגיש כל כך אשם על דיכאון.

אל תהיי מודאגת מכל דבר קטן. לא הולך להרגיש עצוב. אתה לא שווה כלום. אם אתה לא יכול לישון או להראות לך באחת מהתופעות שהזכרתי, לראות את הרופא שלך, אל תשאיר את זה מאוחר מדי.

Category: דיכאון לאחר לידה

תגיות: , ,

- מרץ 31, 2015