כמה עצות שיעזרו לך לטפל בדיכאון

האם אתה מחפש פסיכיאטר או פסיכולוג?

למשל, כדי לעזור עם הדיכאון שלך שאתה? אז אתה חייב להיות קצת מבולבל רק איך ללכת על זה, כמו שאתה קורא את זה. אל תדאגו, כפי שאנו נותנים לכם כמה טיפים שלהלן כדי לעזור לך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר באישור המגורים שלך. עליך רק לעבור את השלב הראשון של ויתור על אלמנט ה"בושה" או ה"לא נעים לי". ורק לאחר מכן תוכל לפנות לשלב הבא של חיפוש פסיכיאטר מומחה או פסיכולוג קליני.

.

קבלו הפניות מהרופא משפחה שלך: Y בריאות הרופא הקבוע שלנו יכול להיות אזכור של יותר מכמה מטפלים ומדריכים ב העיר שלך. ייתכן שבקרב אלה, תוכל למצוא יותר מכמה מדריכים או פסיכולוגים שמתמחים בטיפול בדיכאון.

  קבל הפניות מהחברים שלך:. אתה יכול לשאול כמה חברים קרובים אם הם מכירים מישהו שיש לי לטיפול בדיכאון, ולראות אם הם מתייחסים מטפלים בשבילך. כמובן, סביר להניח שאתה לא יכול לקבל את כל אזכור שאנשים נרתעים באופן טבעי כדי לגלות שיש להם טיפול, אפילו אם זה רק לדיכאון.

חפש בדפי הזהב המקומיים . אם שתי השיטות הנ"ל לא עובדים, אז אתה יכול לקבל מדריך העסקים המקומי שלך ולראות אם יש מודעות לדיכאון מטפלים. זוהי דרך טובה למדי לצפות, למשל, מטפלת דנבר, אם אתה גר בדנוור, למשל. עם זאת, זה גם יכול להיות קצת משעמם ללכת דווקא החוצה ולקבל את דפי הזהב, ולנפות את כל הדפים ואז להתקשר למספרים שניתנו לפרטים. בתרחיש כזה, אתה צריך לשקול את הטיפ האחרון יש לנו בשבילך בהמשך.

גלישה באינטרנט :. זו האפשרות האחרונה ברשימה שלנו, אבל זה לא אומר שזה הכי פחות יעיל. לעומת זאת. זהו אחד מהשיטות הפופולריות ביותר של חיפוש למטפלים באמריקה. זה לא מפתיע, בהתחשב ביתרונות רבים שהם מציעים. ראשית, הם מציעים אנונימיות מוחלטת; אתה יכול לחפש מטפלי שיקגו, למשל, מבלי לחשוף את הזהות שלך לאף אחד מלבד למטפל שתבחר אחרון. שנית, הם ברשימה אלפי מדריכים ומטפלים מוסמכים בכל רחבי אמריקה, אתה בטוח למצוא מטפל טוב לדיכאון כדי לעזור. בנוסף, אתרים אלה מציעים פרופילים מפורטים של מטפלים הם רשימה כל כך בקלות אתה יכול למצוא את המטפל המתאים ביותר עבורך.

 

Category: דיכאון

תגיות: ,

- מאי 16, 2016