טיפול פסיכיאטרי עצמי כיצד לשלוט בדיכאון

כפי שכולנו יודעים, אנחנו חיים במאה ה -21 ששייכים לחברת צמיחה גבוהה ומלאה אתגר ותחרות. אז אנשים יתחילו סבירים להילחם על הישרדותם. ואז תוכל לראות אנשים שנכנסים ויוצאים באופן פעיל, למעשה כמה רגש שלילי כבר הצטברו בלבם. מתמודד עם הלחצים האלה, אם הם לא יכולים להתמודד עם זה כראוי, לגרום לזה יגרום לדיכאון שלהם. ועל-פי הסקר, יש חולים יותר ויותר מדוכאים. כדי לצמצם ולשלוט בדיכאון, הבא אני אגיד לך כמה דרכים לטפל בה.אגלה לך סוד קטן, גם אם תפנה אל פסיכיאטר לחוותד עתו הוא יומר דברים דומים לאלו.

קודם כל, לא עושה יעדים אלה קשים ויותר מדי עבודה בשבילך. לדברי החברה, אתה יכול לחלק אותו לחלקים ולעשות את זה חיוני מלא. שנית, לשמור על תחושה טבעית, כך שאתה צריך להתאים ולשמור על הרגלים טובים ומנהגים. לפני שאתה יוצא, אתה יכול להרגיש את עצמך שהוא במראה. ולנסות לתקשר עם אחרים ולהראות את דעתך, לא להיות זאב בודד. זה רע בשבילך.חוות דעת פסיכיאטרית כזו תוכל לשמש אותך במקרים רבים

שלישי, לנסות להירגע, אתה יכול להצטרף קצת התעמלות, לשחק ספורט בעומק. כמו ריצה, אם אתה יכול לעשות בכל יום, אתה יכול לפענח את מצב הרוח; טיפוס על ההר, שחיה, הדיג, ואחרים הם כל דרך טובה לשחרר את עצמך.
Forth, אכילת מזון שאתה אוהב, כשאתה מרגיש לא הולך לאיבוד ואתה יוצא ולאכול אוכל טעים, להשאיר את מצב הרוח רעה ללכת.

חמישי, הכנת פנקס שיכול לחסוך לך זמן שמחה. כאשר אתה מרגיש אומלל, אתה יכול לצפות ולזכור תקופה מאושרת שלך. זוכרים את הזמן המשמעותי, לא לוקח את התנועה לא נעימות, מחר.

השישי, האזנה למוזיקה היפה וליהנות או ללכת לקניות אחרי העבודה, כל מה שהם יכולים לשנות את ההרגשה שלך.

לבסוף, אני מתכוון אולי מישהו יקבל דיכאון זה לנדודי שינה. אז כדי לטפל במחלה זו, הם בוחרים תרופות, אבל אתה יודע שזה לא בסדר, כי נדודי שינה נגרמת על ידי פסיכולוגיה, מחלה, רפואה, סביבה והרגלים. לכן, אם אתם אוכלים כל הזמן, אתה תהיה בסביבה. מנסה לספר לרופא וברכה על ידי לך.

זה הכול העניין שלך, אם אתה יכול להסתגל והצעדים שציינתי לעיל, אני מאמין שאתה יהיה שליטה דיכאון ולהפוך לאנשים שונים אחרים.

תקציר: עם התפתחותה של החברה לעיל, אנשים פנים יותר אתגרים ולחץ, ולכן יש הרבה אנשים הייתה מחלה של פסיכולוגיה וזה יכול לגרום לבעיות רבות גם מתייחסות לחיינו. אז המאמר הוא לכתוב כמה שיטות ולהגיד לאנשים איך לשלוט דיכאון.

 

Category: דיכאון

תגיות: , ,

- אפריל 15, 2015