טיפול פסיכיאטרי לפתרון בעיות מתח

פסיכיאטר עוזר לפתור תוצאות של מתח ואורח חיים לחוץ

איכות חיים לא חשובה פחות ממשך החיים. החיים נועדו לצורך הנאות ומיצוי שלהן ולא לצורך הסבל הכרוך בכך. העבודה היא אמצעי להשגת יעדים (בדרך כלל) אבל מה קורה כאשר עובדים ועובדים והיעדים או שהם מתרחקים (ניסתם לקנות דירה בתל אביב?) אוא שאין לנו זמן ליהנות מפרות העמל שלנו.
בעבר התמיכה הרגשית ניתנה על ידי המפחות שהיו מקובצות יותר, אנשים היו מקורבים יותר והם נתנו תמיכה זסה לזה כיום הזרות, המרחקים בין האנשים והמרחקים הרגשיים בין האנשים גורמים שנמטרך תמיכה באמצעים אחרים. לשם כך אנחנו נעזרים במומחים לפסיכיאטריה, במטפלים שונים ובפסיכולוגים.

בערים גדולות ומודרניות כמו בתל אביב , שבה אורח החיים הוא ניטור די מהר ומיידי אנו רואים שהאנשים בערים אלה הם מכורים  לעבודה. חיים הוא הערים אלה ממהרים, כי כדי לראות את כל הערים הללו הוא השם, התהילה וכסף. האנשים בערים אלה הם מאוד מבטיחים ומאוד שאפתנים, הם התמקדו לא יכולים לראות שום דבר, מלבד זה עובד. האנשים בערים אלה, כגון שעות נוספות, לעבוד שם, הם עבודת סופר מודעת אומרת שהם צריכים לעבוד שעות נוספות כדי שהם מכילים את השם, תהילה וכסף יכולים לקבל חשוב מאושר. לא רק זה, הם תמיד רוצים יותר יוקרה ועל כל זה, מוכן לעבוד שעות נוספות משולמים.טיפול פסיכיאטרי עבור סטרס

שעות נוספות אלו, והלחץ הוא בסדר, אבל במידה מסוימת, והסיבה לכך היא שאתה לא יכול לשמור על מתיחת הלחץ על הגוף. להתחיל לצמצם את שעות מנוחה, שינה, אין לך זמן לקחת מזון הולם, ולמעשה, בשלב מאוחר יותר, אתה צריך לקחת את זמן כדי לטפל במשפחה שלך. שעה נוספת של עבודה לא רק לבריאות שלך ועל כל הבריאות גם ההשפעה שלך על בריאות ושלום נפשיים.

אנחנו רואים שאנשים כאלה הם מודעים לעבודה ושעות ארוכות, רוצים למצוא את הסככה, רובם סובלים מבעיות נפשיות. ראשית, עליך להתחיל עם לחץ, מתח ולחץ בשל שעות ארוכות של עבודה. זה קורה בגלל הלחץ שאתה יוצר במוח שלך. זה לא בריא ליצירה כל כך הרבה לחץ על הלב.

בגלל רכבת, לחץ ומתח זה, אנשים מתחילים להרגיש כאילו הם כשלים והם פשוט לא בעמדה כדי להשיג בריאות נפשית יציבה זקופה. לכן, הם מתחילים כמו לוזר או תחושת הכישלון מרגישה השתנתה, משום שכאשר הלחץ עולה לאנשיה קודקודים אינם יכול לעשות צדק לעבודה. באותו הזמן הם לא מסוגלים עם חייהם של בני המשפחה או כדי לשמור על קבוצה טובה של וחברתי שם; וכתוצאה מכך לבריאות נפש ירודה.

יש הרבה מאוד פסיכיאטרים והרבה מסגרות ששם תוכל לבוא אל פסיכיאטר לצורך הטיפול. בניגוד לעבר שחשבו שרק משוגעים הולכים לטיפול פסיכיאטרי אנחנו יודעים שדווקא אלו השפויים והרוצים להיות כאלו פונים לטיפול.

Category: פסיכיאטר

תגיות:

- מרץ 31, 2015