טיפול מהיר בפוביה

טפול ב NLP

כמאמן וחיים NLP Master Practitioner / מאמן , אני מאמין, לקוחות יכולים וצריכים להימנע מכאב, שמחה ו ליהנות בתהליך הריפוי. שימוש בטכניקות של NLP (Neuro-Linguistic Programming), אני יכול לעזור להם לעשות בדיוק את זה. ניקול, תלמידו של סן דייגו NLP הדרכה נכנסה ביולי 2010, היא רק דוגמא אחת מני רב של חיים שהשתנתה באופן דרמטי על ידי טכניקת הדמיה פשוטה. במרחק של 5 דקות, היא הייתה מסוגלת לקבל פוביה מכלבי 37, בן.

הטכניקה השתמשתי היה פשוט ומהיר, ומכאן שמו הפוביה הריפוי המהיר. זה תמיד לוקח 5 דקות ובהתאם למצב, זה עלול לקחת עד כמה פגישות, אבל בדרך כלל לעשות מאוד מהיר והפעלה בדרך כלל עושה את העבודה. ישנם גם גורמים אחרים, להיות החשיבה החשובה ביותר של הלקוח.

ניקול נתנה הייתי ספקן בהתחלה. קווין ולא היה לי הפוביה מהכלבים שנדונו לפני שהגעתי לקורס שלי, והוא אמר לי שבאופן כללי, יותר אינטנסיבי הפוביה, כך קל יותר להיפטר. הוא צדק!

לאחר עובר טכניקת הדמיה הפשוטה הזה הביא תלמיד אחר בכלב שלו, Tika. לדברי ניקול Tika היה רך. בסוף השבוע, אבל היא הלכה לביתו של תלמיד אחר עם כלב הרבה יותר כמו הדרך שהיא פוחדת ביותר. אם מישהו אי פעם ראה אותי בכיתה זו לפני תרופת הפוביה מהר, הם באמת שמו לב לשינוי. אני היה מפחד מכלבים לביותר בחיי, וזה עדיין מדהים כמו לי שאני לא לקפוץ חדר מהעור שלי, כאשר כלב נכנס.

זה הוא רק דוגמא אחת לאופן ש טכניקות NLP לחיים, ובכלל זה האנשים שלעתים קרובות אימצו לתיקון לומדים שאינם חזותיים. האם אני אזכור את ניקול קורה להיות עיוור והייתה
מאז לידה?
כמובן, כמה חברים ובני משפחה כי הם שאלו אם עליהם לקבל כלב נחייה. אני לא פוסל שום דבר, אבל אני לא חושב כך, היא אומרת. מדריך כלבים לקחת כל כך הרבה יותר זמן ממה שיש לחיות מחמד, ואני לא אחד להתעורר בשעת 5:30 שעון בבוקר כדי ללכת לכלב. שלה קצת כמו גידול ילד, ואני כבר על הרגליים.

 

 

Category: פוביה

תגיות: , ,

- אפריל 6, 2015