כיצד לטפל בדיכאון באמצעות תרופות טבעיות

הכוח הפנימי שלך הוא המפתח ללמידה ללהילחם בדיכאון בעצמך, אני יודע כי אני כבר שם. אנשים רבים לא רוצים להודות, אבל זה מאבק שדורש הרבה ומעט מאוד אחר. עם אמונה ואמונה בעצמך אתה יכול להתגבר על מחלה זו, אבל זה מתחיל איתך.

אתה קורא את המאמר הזה, כי אתה רוצה לדעת איך להילחם בדיכאון, התפילה שלי היא שאתה מוצא תשובה או משאב שיכול לעזור לך בדרך. לא תתייאש על ידי הסובבים אתכם שלא מבינים את מאבקך פנים, בורות שהיא לא תירוץ מה הוא הסבר. הדבר החשוב הוא להתמקד בעצמך ומה שאתה צריך לעשות כדי לנצח במאבק הזה על החיים שלך, כי במציאות שזה מה שזה.

זה תמיד עוזר להאמין במשהו שיש לי משהו להסתכל קדימה. הפסיכיאטר ככל שיהיה יחושב הואלא יוכל להחליף את כוח הרצון שלך. רוחניות יכולה להיות חזקה מאוד כאשר מדובר בהסתגלות, אתה יכול להיות תומך במאבק הזה. תיעוד מטרות יוצר תקווה תיתן אפקט לנסות. הקף את עצמך באנשים חיוביים, זה יהיה להדגיש את מצב הרוח שלך. יש מישהו במעגל שלך להגיע בימים אלה אתה צריך ביותר העידוד עושה את כל ההבדל.

זה גם תזכורת מתמדת שיש לך אנשים שאכפת לך והרווחה שלך. זה תמיד חשוב למצוא הנאה בתהליך של הגדרה והשגת המטרות שלך. למרות שחלק מהמטרות שלך יכולות להיות קשות להשגה, זה תמיד צריך להיות תשוקה וגישה חיובית כלפי כל מטרה או לאתגר אותך פנים. כמו כן, להיות מודע למצב הכלכלי אתה פונה וכיצד הם יכולים להשפיע המאמצים שלך.

הכסף זה לא הכל, אבל זה משחק תפקיד מרכזי בתהליך שאנחנו צריכים ללכת לרכוש את ההישגים בחיים שכולנו רוצים. הגדרת מטרה היא אלמנט חשוב להבין כיצד להילחם בדיכאון בכוחות עצמך, תכנית קדימה נותנת לך משהו להסתכל קדימה. טיפים הגדרת מטרה:. מתכננים יומיים הם כלי נהדר לניהול זמן ולתעד את התוכניות שלך והתקדמות

יצירת רשימת משימות רגישות זמן היא דרך להגדיר מגבלות זמן על משימות ספציפיות. שתף את התוכניות שלך לא רק עם הפסיכיאטר והפסיכולג שלך אלא גם  עם המשפחה שלך או אדם מהימן, זה יכול להיות תרגול מאוד שימושי עבורך. להעריך את דעתך להגדיר בתהליך של הגדרת מטרות אמיתיות, ולשאול את עצמך האם זה חיובי? עצמי להעריך את ההתנהגות שלך כלפי המשימות והתחייבויות בחיים שלך, ולראות אם יש שינויים שצריכים לעשות כדי לשפר את סיכויי הצלחה שלך.

היועץ מתועד במיוחד בטווח הקצר ומטרות לטווח ארוכות, והראה לי אותם מאוחר יותר כדוגמא לשווי האמיתי שלי והיכולת לתהות. ללא צורה מסוימת זה של טיפול, אני מאמין שהמאבק שלי נגד דיכאון היה אבוד. כשהגעתי לך מקצועי ידעתי שיש לי שאלות, אבל אני לא יודע איך הם היו רציניים. אני באמת מאמין שפסיכולוג זה הציל אותי מעצמי.

Category: דיכאון

תגיות: ,

- מאי 16, 2015