המלצה לטיפול בפוסט טראומה

בשעת 11 בשעון על יום ראשון, נובמבר 14, 2010 שתי דקות דומייה ברחבי המדינה ליום הזיכרון, שהצטיינות היתה לאלה שמתו בשירות פעיל שילם

  חשוב כי מי ש הקרבנו ואיבד לזכור את חייהם במאבק, זה גיבורים חשובים באותה מידה, לעתים קרובות נשכחו מלחמה שנפצעו קשה כדי לתמוך במאבקינו. החיילים שלנו הם בסכסוכים הנוכחיים שוב עם פציעות מסכנות חיים משמעותיות, לרבות אובדן הגפיים. התקדמות ברפואה שרוב להתאושש ולהמשיך את חיי להוביל מילוי, אבל מה קורה לאלה עם פציעות שאינן פיזיות, המכונה לעתים קרובות "פצועי המהלכים".

נראה, למרבה הצער, הם לעתים קרובות התעלמו השפעה לא רק נפצע, אבל החברים, המשפחות והקהילות רחבות יותר שלהם לתמוך. מי שיכול ללכת מבלי שיבחינו בטראומה נפשית, וזה עלול לקחת שנים לטיפול הרפואי הוא ביקש. הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), בפרט, כמובן, לא רק על ידי הכוחות הבריטים סבל אלא על ידי כוחות ברחבי העולם, לאחר למראה והפסדים הנוראים שהם חווים בתיאטרון.

על פי מדריך דיאגנוסטי והסטטיסטי להפרעות נפשיות, המהדורה הרביעית (DSM IV) "התכונה חיונית של הפרעת דחק פוסט-טראומטית הוא הפיתוח של סימפטומים אופייניים לאחר חשיפה לגורם לחץ טראומטי קיצוני מעורב ישיר אישי ניסיון של אירוע שיש בו מוות ממשי או איום או פגיעה חמורה, או איום אחר לשלמות הגוף או היו עדים לאירוע שכרוך מוות, פציעה, או איום על שלמות גופו של אדם אחר, או ללמוד על מוות בלתי צפוי או אלים, נזק חמור או איום של מוות או פציעת בן משפחה או חבר קרוב אחר (קריטריוני A1) חווה של.

תגובה של האדם על האירוע חייב לערב פחד עז, ​​חוסר אונים או אימת

(או בילדים, התגובה חייבת מאורגנת או התנהגות נסערת כוללת) (קריטריון A2) .the סימפטומים אופייניים לחשיפה לטראומה הקיצונית כוללים לחוות מחדש מתמשך של האירוע (קריטריון B) הטראומתי, הימנעות מתמשכת של גירויים ועם הטראומה אלחוש של היענות כללית (C קריטריון), בהתאמה, וסימפטומים מתמשכים של עוררות מוגברות (הקריטריון ד '). תמונת הסימפטום המלאה חייבת להיות יותר מ 1 חודש (קריטריון E) עשוי להיות נוכח, והאשמה חייבת להיות מצוקה או ירידת ערך משמעותיות מבחינה קלינית בתחומים חשובים חברתיים, תעסוקתיים, או אחרים של עופרת מתפקדת (הקריטריון F).

אירועים טראומתיים שחוו באופן ישיר כוללים, אך לא רק, לחימה צבאית, תקיפה אלימה אישית (תקיפה מינית, תקיפה פיזית, שוד, שוד), בני ערובה שנחטפו, פיגוע, עינויים , כליאה כשבוי מלחמה או במחנה ריכוז. טאבו "

הערכה היא כי בבריטניה סובלת מעלייה דרמטית במספר העובדים עם PTSD בשובי מהסכסוך הנוכחי באפגניסטן נראית. עם זאת, PTSD עדיין נחשב נושא רבים אנשים המשרתים בכוחות המזוינים ראה ולעתים קרובות לא פורסם ו / או br ידי מבלי שיבחינו בחובת הזהירות. לרוע המזל, הוא גם החמיץ לעתים קרובות על ידי הטיפול של צוות הרפואי, אבחנה ו / או אינו מטופלת כלל.
על פי מאמר שפורסם לאחרונה על ידי ערוץ החדשות האמריקנית CNN (11 בנובמבר 2010), הראשי בארה"ב של המטה כללי, ג'ורג 'קייסי "זיהה כי הצבא ביורוקרטי מדי, כשזה מגיע להתמודדות עם המעבר ותיקים חוזרים לחיים אזרחיים. ותיקי מלחמה הסובלים מהפרעה פוסט-טראומטית ופגיעות טראומטיות במוח ומשפחותיהם אומרים מפקד צבאי, קובעי מדיניות, ספקי שירותי בריאות וקהילות צריכים לקחת יותר צעדים כדי לסייע להפוך את המעבר ליישוב האזרחי בצורה חלקה. אין פתרון "זבנג וגמר" לפציעות בלתי נראות. -. תוכניות כמו חמש, 10, 15, אפילו 20 שנות מאמץ להעלות על הדעת חייב להיות מוקדשת למעקב טיפול וטיפול הן לחבר השירות או ותיק, והמשפחה "

PTSD יכול לשמש עבור רבים להיות שנים טופלו לאחר האירוע הטראומתי התרחש, זה אף פעם לא מאוחר מדי לבקש עזרה. בטיפול בהפרעה פוסט-טראומטי, המכון הלאומי למצוינות קלינית (NICE) ממליץ פסיכותרפיה כתהליך התחלתי לפני שפונים אל פסיכיאטר. אבל אם אתה רוצה להיות בטוח,ותעדיף לכסות את כל הכיוונים תוכל לפנות אל פסיכיאטר מומחה שבקרבת מקום מגוריך להתייעץ עימו אני בטוח שתוכל לקבל מענה יעיל ואיכותי
.

Category: PTSD

תגיות: ,

- מאי 18, 2015