הבנת דיכאון – סימנים של דיכאון

האם אתה סובל מאחד מאלו?

 

אובדן מוחלט של עניין בתחביבים ופעילויות נהנה בעבר?
רמות האנרגיה הנמוכה?
ירידת בתיאבון וכתוצאה מכך ירידה במשל?

הקטן מחשבות אובדניות זה לא קל לאנשים הסובלים מדיכאון לנער את רגשותיהם של עצב ואומללות. הם חייבים להיות מטופלים עם תרופות וטיפול כדי לעזור להם להתגבר על הרגשות מכריע אלה. אני מסכים שזה נראה שמאז שנאלץ להתמודד עם דיכאון במשך רוב חיי הבוגרים. זה בדרך כלל הראשון של סימנים רבים של דיכאון.
דיכאון יכול להיות בעיה רגשית מורכבת מאוד וזה לא קל למצוא את הסיבות לכך המדויקות. עם זאת, בעזרת שנים של ניתוח, שהוגש שייתכן שיש לי הגורמים הבאים משימה לבצע באדם מאוד להיכנע לדיכאון.

גורמים גנטיים נמצא כי הדיכאון הוא לעתים קרובות תורשתי. זה הוביל לניתוח נוסף בגנטיקה ובמה התפקיד בהעברה של כל דור לדיכאון דור. זה לא אחיד, אבל נכון, והוסיף למורכבות הבעיה. החוקרים להסיק מכך שיש הרבה אפשריים שאדם יכול להיות מדוכא אם בן משפחה הוא כבר סובל מזה באופן שונה. עם זאת, גם אם אין מקרים של דיכאון במשפחה, זה לא אומר שאתה לא יכול לסבול.

נטייה פסיכולוגית יש אנשים שיש לי מנהיגים רבים לדיכאון מאשר לאחרים. מדענים מאמינים שאם אנשים שכבר השיגו נטייה מסוימת לשלילי, כגון אנשים שיש להם שטחיות נמוכה מאוד, פסימי או יחס שלילי כל הזמן מתמשך, האנשים האלה יכולים להיות אפשריים, כי רבים מ אחרים סובלים מדיכאון. בנוסף, חלקם אפשריים יותר להיות המומים מהדברים של מתח וחרדה, אשר יכול גם להוביל לדיכאון.

רופאים ופסיכיאטרים רבים רבים גורמים פיסיים שמתו לב מתאם בין מחלה ודיכאון פיזיים. אנשים הסובלים מהתקף לב או שבץ מוחי, הבעיות הורמונליות המחלה ושונות פרקינסון נראה שיש הרבה ספק להראות סימנים של דיכאון. ההתאוששות ממחלה גופנית היא בדרך כלל הקשתה על ידי דיכאון, דיכאון ובדרך כלל נותרת גם לאחר מחלה גופנית נפתרה.

הסביבה מדגישה לא יהיה האמינה להיות כל קשר ישיר בין תופעות לוואי המתרחשות בחיים, ולכן השכיחות של דיכאון באדם מאוד. אבל, זה מקובל כי גורמים מסוימים ותנאים סביבתיים יכולים לשחק תפקיד באופן שבו האדם מגיב רגשי לאירועים שליליים. מוות, גירושין, אובדן עבודה, כל מה שכסף חוסר ביטחון יהיה פוטנציאל לגרום לדיכאון באדם מאוד.
זה חיוני מאוד לדאוג איך דיכאון משפיע על חייו של אדם.
כל תחושה חיובית מוחלשת, שהוחלף על ידי מחשבות שליליות. האדם לא מרגיש שמח או תוכן או נלהב, אפילו בנוגע להתפתחויות החיוביות בראשונה בחייו. תמשיכו לנסות שגרת עבודה מסורתית הופך בעייתי ולכן האדם הוא יוצא דופן חזק כדי לגרום לדרך גם בעבודה של העתיד. רוב הזמן, האדם לא הולך כפי שהיא הנוסטלגיה של שלבים קיצוניים וזה משפחה וחברים כדי לנסות לזהות דיכאון בבני משפחותיהם.
במקרה שלי היו החברים שלי ששמו לב כמה סימנים ברורים של דיכאון.
במאמץ ולהקל אתה יכול להתגבר על רבים מהסימנים של דיכאון, זה לא "ללכת בפארק" אבל בר ביצוע.
מגיע לך חיים טובים יותר, אז בבקשה לקבל עזרה לדיכאון שלך

Category: דיכאון

תגיות: , ,

- אפריל 11, 2015