בני נוער ודיכאון

הרגשות עצובים הם די נורמלים במבוגרים והם אפילו יותר נפוצים בבני נוער שנה סוערת. העצב הוא לעתים קרובות תוצר הלוואי של סיבוכים בחיינו. דיכאון הוא השם שאנו נותנים כדי להביע הרגשה של עצב או עצוב עבור סכום ממושך של זמן.

חיים עבור נער יכולים להיות מסובכים. יש טונות של מצבים, אירועים, הפתעות, ומערכות יחסים שיכול לגרום לבני נוער ליפול לתוך דיכאון בכל פעם. קשה להכין אותך למה זה כמו להיות בדיכאון וזה לא משהו שאתה לא יכול לגמרי או להימנע. דיכאון מסוים מתואר כדיכאון קל זמני, בדרך כלל כאשר זה נמשך פחות משלושה ימים, ולעתים קרובות הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הדיכאון הזה הוא רק כדי לתת לזה לקרות ועובר.

דבר אחד שבאמת עוזר כאשר אתה בדיכאון כנער דבר עם חבר או מישהו שאתה סומך עליו. זה יכול להיות מבוגר בבית הספר, הורה או מורה. לעתים קרובות, בית הספר שלך יהיה יועץ שאתה יכול לדבר ושתפקידם הוא לעזור לך להרגיש טוב יותר. לעתים קרובות מדבר על הבעיות שלך בגיל התבגרות יכול לעזור לגרום להם להיראות קטנים יותר ופחות מאיים מאשר רגשות צבירה.

בני נוער דרך אחת יכול להתמודד עם הדיכאון שלהם בהבעת כעס. דיכאון מתואר לעתים קרובות על ידי פסיכיאטרים ככעס מופנה פנימה על עצמו. סוג זה של דיכאון יכול להתרחש כאשר מצב מורכב גורם לך להרגיש שמתייחסים אליך בצורה לא הוגנת, ואם אתה מסתכל מקרוב, במקום להרגיש מדוכא, אתה יכול להרגיש כעס. זה יכול להיות שימושי עבור בני נוער, כי כעס יכול להיות הרבה יותר קל לנהל מאשר דיכאון, אבל אם כעס יוצא מכלל שליטה, זה גם יכול להיות בעיה גדולה מאוד עבור בני נוער.

יש הרבה דברים שבני נוער יכול לעשות כדי לנהל את רגשותיהם של דיכאון, עם זאת, לעתים, דיכאון קיים כבר זמן רב מדי ורץ עמוק מכדי שניתן יהיה לטפל בקלות. אם זה המקרה, חשוב לדבר עם ההורים שלך ולקבל עזרה ממטפל או פסיכולוג.

 

Category: דיכאון

תגיות: ,

- אפריל 7, 2015